Risk Analizi

Sizi dinleriz, risklerinizi öğreniriz, danışmanlık yaparız.

Teklif Üretme

Portföyümüzde bulunan 20'den fazla sigorta markasından size uyacak en iyi teklifleri hazırlarız.

Poliçeleme

En iyi poliçeyi yapmanıza yardımcı olur ve poliçe güncelleme takibini yaparız.

Hasar Ödemesi

Risk gerçekleşirse, sigorta danışmanlarımız, maddi kaybınızın en kısa sürede size ödenmesini sağlar.

Çakıroğlu Sigorta

Şimdi sizde Sigorta ürünlerimizden faydalanın. güvencesiz kalmayın.

Çakıroğlu Sigorta

Türkiye'de 54 milyon kişi ve kurum yaklaşık her yıl 112 milyon sigorta poliçesi yaptırıyor. Herkes kendini risklere karşı koruma altına alıyor. Peki ya sen?

Kaza geliyorum demez !
Hayatınızdaki pek çok şey aslında gizli riskler barındırır. Doğru sigorta seçimlerinizle gelecekte yaşama ihtimaliniz olan maddi kayıpları minik ödemelerle bugünden telafi edebilirsiniz. Sigortasız hayat düşünülemez

Kötü gün dostu Sigortalar hizmetinizde.

  • TRAFİK SİGORTASI
  • KASKO SİGORTASI
  • KONUT SİGORTASI
  • DASK SİGORTASI
  • TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI
  • SAĞLIK SİGORTASI
  • HAYAT
  • YANGIN VE DOĞAL AFETLER

Yanınızdaki Sağlam Güç
Çakıroğlu Sigorta, sağlığım, arabam, evim başlığı altında sigorta hizmetlerini sigortamarkalari.com web sitesinde siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

Çakıroğlu Sigorta 2005 yılında Çakır Grup iştiraki olarak kurulmuştur. Acentemiz 16 yıldır faaliyetine devam etmektedir. Alanında uzman çalışanları ve yıllık 12 bin poliçe hacmiyle büyümeye devam etmektedir.

Çakıroğlu Sigorta; öncü, güçlü ve etkili sigorta şirketleriyle çalışır, ihtiyacınıza en uygun otomobil, sağlık ve ev sigorta hizmetlerine ulaşabilmeniz için uzman danışman desteği sağlar. Size özel kapsamda ihtiyacınız olan sigorta hizmetlerini tek çatı altında sunar.

Çakıroğlu Sigorta'ya güvenebilirsiniz. Şirketimiz müşterilerinin ihtiyaçlarını doğru tespit edip, rekabetçi ve kaliteli hizmet vererek, müşteri memnuniyetini sağlamak, verimlilik, eğitim ve toplam kalite açısından müşteri bağlılığını sürdürerek, Örnek Sigorta Acenteliği konumunu sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Poliçe ile sigortalılarımızı güvence altına aldık.

Sigorta Firması ile en uygun poliçe teklifi için çalışıyoruz.

Hasar Ödemesi Yaptığımız Müşterilerimizle Büyümeye devam ediyoruz.

7/24

Hizmet Anlayışı ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hemen Sende Sigorta Al »

Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Sigortalı Olmak için 10 Neden

Hayatta değer verdiğimiz varlıklar artıkça onları korumak için sigorta yaptırma ihtiyacı hissediyoruz. Bu değerleri bir de çok çalışarak zor edinmişsek sigorta yaptırmak vazgeçilmez bir unsur haline geliyor.
Sigorta günümüzde lüks değil, bir ihtiyaç ve mecburiyet haline geldi. Yaşamın her alanında karşılaşılabilecek olası risklere karşı önlem almak ve küçük primlerle büyük risklerin ekonomik sorumluluklarını azaltmak için sigorta yaptırmamız gerekiyor. Sigorta; yolculuklarda ailenizi, tatildeyken evinizi, evinizde uyurken iş yerinizi ve arabanızı koruyor. Bu anlamda geleceğinizin en büyük yatırımı. Sigorta ile en hayati sağlık sorunlarınızın bile daha rahat ve kolay bir şekilde üstesinden gelebilirsiniz. Dolayısı ile sigorta görünmeyen bir koruyucu, güvence.

Neden Sağlık Sigortası

"Her şeyin başı sağlık" diyoruz ama sağlığımız için gerekli önlemleri almıyor ve ihmal ediyoruz. Günümüz çağında ansızın karşı karşıya kalınabilecek yüksek maliyetli, kötü ve yatarak tedavi gerektirecek hastalıklara hazırlıksız yakalanma korkusundan kurtulmak için Özel Sağlık Sigortası, ya da SGK'lıysanız ve özel hastanelerde ödenmesi gereken fark ücretlerinden kurtulmak istiyorsanız Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırmanızı öneririz.

Neden Seyahat Sağlık Sigortası

Evinizden, yurdunuzdan ayrı kalacağınız bir seyahat gerçekleştireceksiniz... Yurtdışı seyahatinize başlamadan önce Seyahat Sağlık Sigorta poliçenizi yanınıza almayı unutmayın. Böylece, Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortaları ile hastalık veya kaza halinde acil tıbbi yardım hizmetleri ve tedavi giderleri sorun olmaktan çıksın.

Neden Trafik Sigortası

İstatistiklere göre, ülkemizde ölümler en fazla trafik kazalarından kaynaklı meydana geliyor. Bu nedenle Trafik Sigortası zorunlu tutuluyor. Trafik Sigortası olmadan trafiğe çıkmanın yasal olmadığını hatırlatır ve trafik canavarından sigorta kalkanı ile korunmanızı öneririz.

Neden Konut Sigortası

Küreselleşmeyle birlikte hava olayları da dengesini şaşırmış durumda. Yazın ortasında normalin üstünde yağan yağmur nedeniyle birçok ev ve iş yerinde su baskını yaşandı, yaşanıyor. Dolu felaketleri de işin cabası... Hortumun bile görüldüğü ülkemizde ?Bana bir şey olmaz? demeyin. Konut Sigortası veya İş Yeri Sigortası sahibi olun.

Neden İş Yeri Sigortası

Sorumluluk Sigortaları ile yükümlülüklerimizi risk gerçekleştiği anda sigortacılarla paylaşmak mümkün. Bazıları hukuken zorunlu tutulan bazıları ise isteğe bağlı olan Sorumluluk Sigortaları, maddi zararları asgariye indiriyor ve sorumluluklarınızı sigortacınızla paylaşmanızı sağlıyor.

Neden Ferdi Kaza Sigortası

Yolda yürürken kafanıza saksı düşebilir, yolda kayıp düşebilir, eliniz kapıya sıkışabilir, üzerinize sıcak su dökülebilir... Ferdi Kaza Sigortası ile beklenmedik kaza ve hastalıklar sonucunda meydana gelecek sıkıntıların üstesinden gelebilir, sakat kalma veya vefat durumunda maddi kayıplarınızı önleyebilirsiniz.

Neden KASKO Sigortası

?Zorunlu Trafik Sigortası bana yetmiyor, ek teminat istiyorum? diyorsanız Kasko yaptırın. Çünkü Kasko, Trafik Sigortası'nın kapsamı dışında olan aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararları teminat altına alıyor.

Neden DASK Deprem Sigortası

Deprem kuşağı üzerinde yer alan ülkemizde deprem riskinin yüksek olduğunu hepimiz biliyoruz. Depremi her an ensenizde hissediyor ve evsiz kalmaktan korkuyorsanız Zorunlu Deprem Sigortası; konutunuzu deprem riskine karşı sigortalar ve bu afete karşı her an hazırlıklı olmanızı sağlar.

Neden BES Bireysel Emeklilik Sigortası

Bugün kazanıp bugün harcayanlardan değilseniz, çocuklarınızın ve kendinizin yarını sizin için önemliyse, geleceğinize birikim yapmanız şart. Bireysel Emeklilik Sistemi (BES) katılımcısı olarak birikim yapmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca sistem, devlet katkı payı ile de birikim yapmak isteyenlere önemli bir destek veriyor.

Neden Hayat Sigortası

1 dakika sonra dahi ne olacağımızı bilmeden yaşıyoruz ve sigortacılar, vefat ya da sakatlık durumunda yakınlarımızı ve bizi sıkıntıya sokmadan kredi borcumuzu kapatıyor. Hayat Sigortalarını, sadece kredilerle bağlantılı olarak düşünmemek gerekiyor. Bu ürünlerin hem bireyin hem de yakınlarının yaşam standartlarını ekonomik açıdan koruduğunu ve geleceğini güvence altına aldığını da unutmamalıyız.

Müşterilerimiz Ne diyor?

Sigorta hizmetinden yararlanan müşterilerimiz deneyimlerini paylaşıyorlar..

Doğan Ç.

Memur

Özel sağlık sigortaları hakkında bilgi ve fiyat almak için Çakıroğlu Sigorta'yı aradım. «Siz SGK'lısınız, özel sağlık sigortası yerine onda biri fiyatına size tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıralım, özel hastanelerden sanki özel sağlık sigortanız varmış gibi hizmet alırsınız» dediler. Hakikaten haklılarmış. İşlerini biliyorlar. Kendilerine teşekkür ediyorum.

Selma D.

Kuaför

29 Eylül 2020 tarihinde feci bir dolu yağmıştı. Ceviz büyüklüğündeydi dolular. Arabamda pek çok çukur oluştu. Yıllardır kaskolarımı yaptırdığım Çakıroğlu Sigorta'yı aradım, tutanağımı hazırladılar, sigorta şirketime ilettiler, beni uzman servise yönlendirdiler, 2 gün içinde aracımdaki göçükler düzeldi, cebimden hiç para çıkmadı.

Ramiz G.

İş İnsanı

Fabrikamın deposunda küçük bir yangın çıkmıştı. 6 ay öncesinde de Çakıroğlu Sigorta'nın önerisiyle yangın sigortası yaptırmıştık. Yangın hasarımızın karşılanması için aradık, geldiler, tespit yaptılar ve gittiler. Meğer poliçemize çalışma kaybını da eklemişler. Hem hasarımızı, hem de iş kaybımızı telafi edecek kadar ödeme aldık.

Aysun T.

İş İnsanı

6 ay öncesinde de Çakıroğlu Sigorta'nın önerisiyle yangın sigortası yaptırmıştık. Yangın hasarımızın karşılanması için aradık, geldiler, tespit yaptılar ve gittiler. Meğer poliçemize çalışma kaybını da eklemişler. Hem hasarımızı, hem de iş kaybımızı telafi edecek kadar ödeme aldık.

Çakıroğlu Sigorta İletişim

Adres:

Fatih Mah. Atatürk Cad. No: 184
Sultanbeyli / İstanbul / Türkiye

Telefon:

+90 (216) 398 64 26

Paylaşmış olduğum bilgileri kurallara uygun şekilde Çakır Grup'un işlenebileceğini okudum ve onayladığımı kabul ederim.
KVKK : |
İzinli İletişim : |